• Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

בית אריה - פתח תקווה

"מחלות רבות באות עלינו בגלל סערות רוחנו."
מישל דה מונטן 

ליאורה פלד - מודעות מרפא

אני מאמינה שמודעות אמיתית זו בעצם הקשבה פנימית, וכי כל המצוקות הפיסיות והרגשיות שלנו יכולות להירפא על ידי תהליכי מודעות מואצים, המאזנים את הגוף והנפש, באופן פיזי ואנרגטי, על ידי טיפול במקור הבעיה ולא בסימפטומים החיצוניים.

אני מטפלת בכירה ומורה בשיטת "איזון חיים". בטיפולים בקליניקה אני מסייעת למטופלים בכלים נוספים - "יומן מסע" (הקשבה פנימית דרך אומנות), אקסס בארס, דימיון מודרך, תקשור, תזונה, ספורט. 


אני מאמינה שבני אדם הם שילוב של רציו (היגיון) ונפש. ולכן ברגע שמגלים את הזיכרון או הדפוס ש"תוקע" את ההתקדמות שלנו ומטמיעים במקומו דפוס חדש, אנו מעלימים את הסימפטום, מאזנים את הגוף ואת הנפש - ומקור הבעיה נעלם.

איך אני עושה את זה?

 

אני מלמדת אנשים וילדים להרחיב את המודעות לקשיים שלהם, ולהבין את הקשר בין סימפטומים חיצוניים, כמו: מחלות פיזיות ונפשיות, בעיות במערכות יחסים, קושי להתקדם בחיים, התקפי אלרגיות ועוד, לבין אמונות, דפוסי התנהגות שנחקקו בהם משחר ינקותם, טראומות או זיכרונות מן העבר שהשתרשו בזיכרון.

זה תהליך בו אני בודקת מה מונע מהאדם להגשים את עצמו ומהי הדרך הנכונה עבורו, ומה היעוד שלו. 


כבר מעל לעשור שאני מלווה אנשים בתהליכי טיפול שונים: טיפול בחרדה, איזון הבית, כאבים פיזיים, מצבי לחץ, הפרעות אכילה, הפרעות קשב וריכוז,  הגשמה עצמית, טיפול באלרגיות ועוד - אני עושה זאת בליווי אישי, בסדנאות, הרצאות וביקורי בית.

יש לי ידע רב וניסיון ובעיקר נכונות ואהבה לתמוך, לסייע וללוות בתהליכים. חוויתי הצלחות רבות בטיפולי בטראומות ילדות, הכוונה אישית, ואני מתמחה בטיפול ותמיכה באימהות לילדים עם צרכים מיוחדים כמו: תסמונת טורט, דיסלקציה, קשב וריכוז וקשיים התנהגותיים ורגשיים.
אשמח לסייע לכם וללוות אתכם בתהליך שלכם להיפטר מהקושי.

אני מאמינה שכל קושי (בין אם הוא פיסי, או רגשי, או מנטלי, או כרוני) הוא סימפטום שבא כדי לעורר אותך לטפל בעצמך.


מפגש איתי משמעותו שינוי דרך ושיפור איכות חיים עבורך.

בכל בוקר כשאנחנו קמים, אנחנו מוסיפים תובנה חדשה לחיינו. מגלים פן חדש שלא היה שם קודם. גם לי זה קרה, בוקר אחד התעוררתי והבנתי שמשהו חסר לי בחיי והתחלתי במסע הכרות אל עצמי.

כל חיי עבדתי בעבודות פרקטיות, "רגילות", רציונאליות. ואז הגיע השלב בחיי, לפני יותר מעשור, שבו נחשפתי לפן הרוחני והכנסתי אותו ליום יום שלי. למדתי וצברתי כלים ותוך כדי התחזקה האמונה שלי שאנחנו- כולנו- שילוב של רציו (היגיון) והנפש.

אני מאמינה שמודעות אמיתית זו בעצם הקשבה פנימית, וכי המצוקות הפיסיות והרגשיות שלנו יכולות להירפא על ידי תהליכי מודעות מואצים המאזנים את הגוף והנפש באופן פיזי ואנרגטי, על ידי טיפול במקור הבעיה ולא בסימפטומים החיצוניים שאנו נתקלים בהם.

כיום, לאחר שצברתי ניסיון והצלחות בטיפול, אני מעבירה מפגשים וסדנאות בהן אני מלמדת את המשתתפים לזהות ולהפעיל את יכולת הריפוי האישית שלהם ושל בני המשפחה הסובבים אותם. אני מלמדת כל אחד ואחת למצוא את נקודות העוצמה שבתוכם, להפעיל אותן ולפעול איתן.

כאשר מגיעים אליי עם קושי כלשהו, אני מעניקה סל כלים רחב המאפשר ליצור ולייצר שינוי ולשפר את איכות החיים שלכם תוך הרחבה של המודעות לאותו קושי, הקשבה למקור הכאב וכל זאת בליווי ותמיכה כנה ואמיתית.

אני פועלת ממקום של אהבה, מתוך רצון אמיתי לסייע לאחרים. אם אתם מתמודדים עם קושי בחייכם, בין אם הוא פיזי או רגשי, ואתם רוצים לפתור אותו ולהבין את המקור שלו על מנת שלא יחזור שוב- אשמח ללוות אתכם בתהליך.

ליאורה פלד

להמשך קריאה - מה זו מודעות מרפא​

מזמינה אותך ליצור שינוי בחייך