• Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

בית אריה - פתח תקווה

ללמוד לרפא את הילד שלך


קורס מקצועי לרפא את הילד שלך ולממש את הפוטנציאל הגלום בו למרות קשיו


אמא אהובה ולו הייתי אומרת לך שאת יכולה. שאת יכולה לא רק לרפא את ילדך, אלא לעזור לו לממש את הפוטנציאל שגלום בו! שכל מה שאת צריכה לעשות זה ללמוד טכניקה פשוטה וקלה ואת יכולה! להיות אמא זה לא קל, להיות אמא לילד עם קשיים משמעותו לחיות עם הר געש של רגשות! כעס, חוסר אונים, התמודדות מול הסביבה, לעיתים חוסר תמיכה ובדידות וכל זה לצד הקולות הפנימיים שצועקים לך שזו משימה קשה. ושאת לא עושה מספיק....  הקולות האלו לא שלך! הם רעשים חיצוניים. של הסביבה-של ההורים שלך, של הגננת בגן, המורה,השכנה, המשפחה, הרופאים. רעשים שאת צריכה ללמוד לנטרל!! הקולות האלו מרחיקים אותך מהמצפן הפנימי שלך, ומערערים את הקול האימהי שלך שיודע הכי טוב מה נכון לילד שלך.

זוכרת את אותה טכניקה פשוטה וקלה? זו שאת יכולה ללמוד וליישם? אני שמחה להזמין אותך ללמוד אותה בקורס: "יסודות בודי ספין"

מטרתו לתת לך כלי טיפולי,אנרגטי נגיש ומהיר שנועד לטפל בך, בילדך ובכל המשפחה . ובראש ובראשונה להחזיר לך את הביטחון בעצמך ובאימהות שלך. לעיתים קרובות את פוגשת בילד שלך את עצמך, ופועלת מתוך הכאב שלך כילדה ולא מהמקום שנכון עבורו.

בקורס "יסודות בודי ספין" תקבלי כלי טיפולי שילמד אותך כיצד לגשת לספריית התת מודע של ילדך, להקשיב לשיח הפנימי ולפעול מהמקום שנכון לו. מודעות נותנת בחירה!


באלו קשיים ניתן לטפל ב"יסודות בודי ספין" ? 

בכל קושי המתבטא בצורה פיזית,רגשית,התנהגותית שהם בעצם תסמין חיצוני למה שמתחולל בפנים. מקשיי קשב וריכוז ולקויות למידה, דרך טיפול במחלות כרוניות כגון : אפילפסיה, אלרגיות, ועד טיפול בבריחת שתן והתמודדות עם אוטיזם וטורט.


האם את מתאימה לתוכנית ?

 האם את אימא לילד המתמודד עם קושי?

 האם את רוצה לקבל כלי פרקטי לטפל בו?

 האם את מבינה שיש לך השפעה משמעותית עליו?

 האם את רוצה ללמוד, לצמוח ולהתפתח?


ענית כן  ? התוכנית מיועדת לך !!!


זו השליחות שלי !

כשהבת שלי נולדה תחזיות הרופאים היו קודרות. המילה 'תסמונת' חזרה על עצמה.  אמרו לי שחלק מהתסמונת מתבטאת בפגיעה נוירולוגית שפוגעת באזורים קוגניטיביים במוח, והתוצאה היא התפתחות מוגבלת. אני סירבתי להאמין הנחתי את כל הפחדים בצד והצבתי מטרות ויעדים לאיפה אני רוצה שהיא תגיע. הבטחתי לה שאת הפוטנציאל שלה היא תממש ולא משנה מהו. בגיל שלוש לאחר שני פרכוסים ואינספור ניתוקים ניגשנו לבדיקת MRI  כאשר חזרנו הביתה התחלתי לזהות את ריח הגוף, חום גופה עלה, וידעתי שהפרכוס יגיע. קול בתוכי אמר לי: "תעשי לה טיפול" ואני בתגובה צחקתי. שאלתי את עצמי: "איך הכרטיסים, והמפה, וכל הנקודות יכולות להשפיע על מצבה הפיסי ולמנוע פרכוס? " אבל הקשבתי לקול ועשיתי. יצאו לי המילים "לכוד, אין מוצא", איזנתי וסגרתי את הטיפול. החום של הילדה ירד ולא היה פרכוס. נדהמתי!!! ביצעתי עוד ועוד בדיקות, טיפלתי בה בקושי השפתי, בדיסלקציה, בקושי החברתי . ומטיפול לטיפול היה שיפור ניכר. נכון לא הכל נעלם אבל יכולת התמודדות שלה מול הקושי עלתה פלאים. זו השליחות שלי להעניק ליותר ויותר אימהות כלי טיפול שיאפשר להן לזהות את הסיבות האמיתיות  לקושי של ילדם ומשם להגשמת הפוטנציאל המלא שלו ושלהן.


מה תקבלי בתוכנית ?  התוכנית בנויה מקורס חד פעמי של שישה מפגשים- שלושה ימי לימוד מרוכזים בני שבע שעות ועוד שלושה מפגשים בני שלוש שעות.  באותן שעות תלמדי, תתקדמי, תיפתחי לעולם חדש ותקבלי: 👌 טכניקת בדיקת שריר (דרך לשיח עם התת מודע) 👌 עבודה עם המטוטלת המשמשת ככלי תיווך בטיפולים  👌 הבנת השערים האנרגטים וכיצד לשחרר חסימה 👌 זיהוי נקודות הגוף והקשר שלהם לחסימה 👌לימוד מערכות הגוף ומה תפקידם בסימבולי 👌 טכניקת איזון רגשי בארבעה שלבים 👌 ניקוי רעלים אנרגטי וזה לא הכל! כי בנוסף לידע הפרקטי והיישומי תקבלי גם כלי לימוד: 👌 חוברת הדרכה מפורטת 👌 מטוטלת אנרגטית 👌שני כרטיסי וורטקס (אנרגיה) להעצמת הטיפול 👌 לוח המפרט את כל נקודות הגוף של בודי ספין 👌 את הספר "איזון חיים" ובעיקר, והכי חשוב: כלי טיפולי יעיל,מדויק ועמוק שיאפשר לך שינוי בילד שלך

כמה? הרשמה לתוכנית בת 21 שעות לימוד, הכוללת שלושה תרגולים מעשיים של שלוש שעות כל תרגול, מטוטלת, חוברת הדרכה,ספר 'איזון החיים' וכרטיסים אנרגטיים: 3,300 ש"ח בלבד!

אם  תירצי להפוך זאת למקצוע ולהמשיך לשלב ההסמכה הכולל סטאז', מבחן פתוח והנחייה מודרכת התוספת תהיה 400 ש"ח בלבד!

מתי? הקורסים הקרובים יפתחו בתאריכים: 9.11 10.11 17.11 בין השעות 9:00-16:00 בכפר סבא. לא מסתדר לך רוצה להתעדכן במועדים נוספים ? תשלחי SMS לטלפון 050-9555114 ואעדכן אותך בשמחה!

ורגע לפני הסוף...מי אני ?

נעים מאוד, שמי ליאורה פלד. אני מטפלת בכירה ומורה בשיטת "יסודות בודי ספין", מלווה ומדריכה אימהות לילדים עם צרכים מיוחדים, נשים וילדים המתמודדים עם פחדים וחרדות. בנוסף אני גם מנחה סדנאות בפרטי ובאירגונים. אני בעלת ותק של 12 שנה בתחום הטיפולי, ומשלבת בקליניקה כלים טיפולים נוספים כמו: אקסס בארס, רייקי ויומן מסע (תראפיה דרך אומנות). והכי חשוב- נשואה ליחיאל ואמא לשלושה ילדים עם קשיים  שבזכותם אני מי שאני אשמח מאוד ללמד אותך כלי טיפולי לטפל בילד שלך .

מה מספרים עליי ועל הקורס?

"בית הספר לחץ על ריטלין ובמקביל הילד נכשל שוב באנגלית.  הגעתי אליך לסדנה בה נתת כלים ברוחב לב לעזור לי לעזור לו.  חודש לאחר סיום הסדנה הילד נבחן באנגלית וקיבל 92. אחרי שבועיים הייתה אסיפת הורים והמורה כלל לא הזכירה את הטיפול התרופתי והקושי של הילד ".  אסנת מודיעין 

"תוך חודשיים שברנו דיסלקציה קשה, לא האמנתי שהוא יעלה לתורה ויקרא את כל הדרשה אבל לראות אותו איך הוא ביוזמתו הדריך אותנו איך לעזור לו, הדהים אותי. היום אני מאמינה שקסמים מתרחשים" מ. מנילי

"תוך חודש היא תדבר בשתי מילים,  זו הייתה המטרה שלי.  האמת שהייתי סקפטית. הופתעתי שתהליך רגשי, אנרגטי,  שחרור פחדים שלי יאפשרו לה להתחיל לדבר.  אבל העובדות מדברות בפני עצמן" ליאורה מפתח תקווה