101086571_546981902634030_34073328216168

ליווי ואימון הורים לילדים

המתמודדים עם אתגרים רפואיים ורגשיים

להתפתחות אישית ומשפחתית.

נעים להכיר!

שמי ליאורה פלד, מטפלת ומורה בשיטת "איזון חיים" מזה 12 שנים.
בהכשרתי אני מורה ומטפלת בשיטת איזון חיים
 טכניקה מתקדמת לאיזון חיים המשלבת בין גוף ונפש. של ד"ר ג'ף לוין.

 

מלוות דרך בשיטת "דפי הנפש" התפתחות אישית דרך שפת האומנות של רקפת הדר.

 

ומטפלת מוסמכת בפרחי באך. 

 

אני נשואה ליחיאל וביחד אנחנו מגדלים שלושה ילדים: יובל המתמודדת בהצלחה עם אתגרים רפואיים,רום המתמודד עם אתגרים רגשיים והילה המתמודדת עם האתגרים של החיים :).
אני מאמינה שהמודעות שלנו ההורים, לתהליכים הפנימיים שהגוף והנפש שילדינו עוברים,מסייעת לנו לרפא אותם ולמנוע מהם סבל וכאב מיותרים.

כהורים חשוב שנקבל את הידע והכלים המתאימים כיצד לפתח את המודעות הזו, וזאת מתוך אחריות והכרה בתפקידינו שהינו לתמוך בתהלכי התפתחות הטבעיים של ילדנו ולסייע להם לעבור בהצלחה את האתגרים.  

השירותים שלי 

ליווי הורים לילדים מאתגרים
 התפתחות תודעתית אישית ומשפחתית 

בתור הורים יש לנו את היכולת להרחיב את המודעות ההורית ובכך להשפיע על עתידו האישי של הילד ועל איכות התא המשפחתי המורחב.

 
ליאורה תמונה 4.jpg

פיתוח ערוץ תקשורת 
לתת מודע

ליאורה תמונה 5.jpg

ליווי משפחות עם
אתגרים רפואיים ורגשיים

ליאורה תמונה 2.jpg

הורות מודעת

איתי ורונית

הגענו אליך כי רצינו ללמוד לראות את הדברים מנקודת המבט של נאור הבן שלנו. הרחבת את הידע שלנו בשלבי התפתחות שלו, לימדת אותנו איך לתמוך בו בשלבי התפתחות ולחזק לו את הביטחון בעצמו ובנו ולטפל בבעיות לפני שהם הופכות לגדולות. מילד מופנם ושקט הוא הפך לנער בטוח בעצמו. מודים לך על הסבלנות הרבה והדרך שצעדת איתנו בשלבי ההורות. 

לקוחות ממליצים 

מירב אמא לחמישה

הגעתי אליך בשל חרדות קשות של הבן שלי. הוא פחד ללכת לכל פעילות מחוץ לבית בנוסף לחרדת גבהים וחרדות נוספות  שהתמודד איתן. הבן שלי לא הכיר אותך. כל התהליך נעשה דרכי.והשינוי הפתיע את כולנו, הוא התחיל לחזור מבית הספר לבד, החל לשלוט על צרכיו, והשיא היה שביקש לצאת למחנה הצופים שהתקיים השנה. לא יודעת איך להסביר את מה שקרה אבל הטיפול עבד.

רונן ויפעת

" התופעות לוואי מהטיפול התרופתי לאפילפסיה והתפרצויות הזעם הפכו את כל הבית והשפיעו על יתר הילדים. בתהליך ליווי שלך עזרת לנו לזהות את סיפורי העבר שהשפיעו על היכולת שלנו כהורים להעניק לילד שלנו תחושת ביטחון. הכנת לילד חבילת טיפול אנרגטית שהשפיעה עליו והתוצאה הייתה הפחתת התקפות הזעם והפירכוסים שהגיעו אחת לחודש הפסיקו להגיע ".