טיפול בחרדות בילדים

Full%20length%20front%20view%20smiling%2

 

מה זה בעצם body & mind?

 

הקשר בין מחלות ותסמיני גוף כמו: אלרגיות, אסטמה, אפילפסיה ועוד, לבין העולם הרגשי ותסמינים כמו: דיכאון, התפרצויות זעם, חרדות ועוד, לבין חוויות ילדות שאנו המבוגרים חווינו כילדים או שאנו נושאים בד.נ.א של הורינו, סבנו ודורות משפחתיים אחורה.

אותם זיכרונות משפיעים על הדרך בה אנו תופסים את העולם כמקום בטוח או כמקום מסוכן, על הבחירות שלנו, תחום התעסוקה, אופן התגובה, וההתמודדויות הרפואיות והרגשיות שאנו חווים ביום יום.

מבוגרים רבים ממשיכים באופן לא מודע לחיות את מודל החיים של דורות אחורה, עקב אותם זיכרונות, בשעה שהמציאות העכשווית מאפשרת להם לשנות את אותם זיכרונות ולבנות מודל חיים מתקדם יותר. 


בתהליך, דרך איזון חיים ובתמיכה של כלים מאימון מחשבתי, מיינדפולנס, יומן מסע, ועוד, נזהה את אותם זיכרונות עבר והשפעתם על ההווה ונבנה מודלים של התנהגות וחשיבה מותאמים שישפיעו על המצב הבריאותי ויסייעו לגוף הפיזי לחזור לתפקוד בריא יותר.
התהליך משפיע על הגוף הפיזי, הרגשי, המחשבתי והתנהגותי ומביא לשיפור באיכות החיים ובמימוש האישי ומותאם ליכולת המטופל.

למי זה מתאים  ? 

לאנשים (נשים וגברים) אשר רוצים לשנות דפוסי התנהגות מעכבים. המתמודדים עם מחלות כרוניות ורגשיות ומחפשים טיפול תומך העובד עם יכולת הריפוי הטבעית של הגוף.

 

 

איך מתבצע הטיפול ?

 

הטיפול מתקיים בפגישות פרונטליות או בזום.

במפגשים הראשונים נגדיר את מטרות הטיפול דרך בדיקת שריר ואיתור מילות מפתח מתוך רשימה של 4,000 מילים. נזהה את הזיכרונות היושבים בתת מודע, את דפוסי המחשבה והתנהגות המעכבים, נכיר את השפעתם על החיים העכשוויים, נבנה זיכרונות ודפוסים מחשבה והתנהגות מתאימים ליכולת ותקופת הזמן הנוכחית. 
ממפגש למפגש התהליך מאפשר העמקה לדפוסים עמוקים יותר שיושבים בתתי התת מודע. 

כמות המפגשים והתדירות שלהם משתנה מאדם לאדם ונקבעת בהתאם לצרכי המטופל וסיבת הטיפול. 

משך כל פגישה – שעה.

תדירות המפגשים יכולה להיות בין אחת לשבוע לאחת לשלושה שבועות, בהתאם לצורך.

כמות המפגשים המינמלית המומלצת היא עשרה טיפולים.


ניתן גם לקבל את השירות בהרצאות התפתחות אישית המתקיימות אחת לחודש ובקורס טיפולי body & mind